Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Естетичне протезування

Естетичне Протезування є сучасним і ефективним способом відновити здоров`я зубного ряду за відсутності одного чи декілька зубів, змінити колір та форму зубів, щоб вийшла гармонійна посмішка.

Основним завданням, що стоїть перед лікарем, це вибрати тип протезування, який не тільки може замістити відсутні зуби, але також буде утримувати ті які є.

1 289Ми хочемо звернути увагу на той факт, що протезування потрібно робити своєчасно, тому що відсутність зубів вже веде до порушення пережовування їжи отже, до порушення роботи шлунку і кишківника. Протезування допоможе уникнути цих проблем, збереже вашу посмішку  красивою ,а  здоров’ям міцним.

Ортопедичне лікування дозволяє повністю відновити всі функціональні і естетичні  параметри, цей напрям стоматології  займається проблемами, пов’язаними з часткової або повною втратою зубів. Завдяки швидкому розвитку сучасних технологій , сьогодні нашим пацієнтам ми пропонуємо широкий вибір варіантів відновлення частково або повністю втрачених зубів. Немає нічого неможливого для нас, і навіть у найбільш складних випадках ми можемо запропонувати вам високопрофесійну стоматологічну допомогу і гарантований результат.

Естетичне протезування широко використовується в наші дні. Насамперед  безумовно передує проведення санації порожнини рота. Наші фахівці виконують високоякісне протезування. У нашому центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які мають відмінну підготовку в галузі сучасного естетичного протезування. Високий рівень навчання співробітників, індивідуальний та командний підхід до кожного пацієнта, використання сучасних технологій  дає прекрасний результат роботи і відмінні результати лікування.


laboratoriya_freedents_dentistry

В нашій власній зуботехнічній лабораторії  є все необхідне обладнання та всі можливості для виготовлення  різноманітних контрукцій.

 ві1296646629_2_3ніри – це тоненькі керамічні накладки, які використовують для заміщення дефектів передніх зубів, для відновлення і виправлення їх форми та кольору. Перевага вінірів в тому,  що для невелика корекція або змінити колір ваших зубів, зазвичай роблять не доведеться видалити нерва, зуби залишиться у живих.

Корона9F529A1AB960-4 зубчасті Корона є “кришка” з усіх боків, що охоплюють видима частина зуба над лінією ясен і фіксації спеціальні цементу. У багатьох випадках встановлення зубної коронки є єдиний шанс врятувати болить зуб і значно продовжити термін служби. В залежності від матеріалу виробництва є наступні: металокерамічні коронки корони м53DA1BDC84F5-4еталокерамічні коронки мають металевий каркас, облицьована з керамічне покриття. Вони є досить надійним, щоб на передній і жувальні зуби. Мають природний вигляд, але з часом може викликати неприємні про шийки sinjushnosti внаслідок взаємодії металу з живих тканин. На додаток до жувальні зуби в районі буграми підкладка може бути поступово стерто і зуби з’являються металеві точки. Безметалова Керамічні коронк68AD6F5AC123-4и Безметалова кераміка чудово імітує природний естетики зубів, крім запальнички металеві конструкції. Коронки мають абсолютно природний вигляд, через відсутність металу пройти прозорості природних зубів. Керамічні коронки гори на новітні клейових матеріалів гарантує вам повну моделювання відчуття власної зуби. Мости міст є фsa2ru_news_block_1_33іксованою ортопедичної конструкції, нагадують мосту, який кріпиться до зубів за допомогою коронки, шпильками, вкладки. Це може бути зроблено з же матеріалів та ж технології і корони. Відмінною особливістю є наявність проміжні заготовки у вигляді штучних зубів. Він використовується для заміни один або більше відсутніх зубів. Знімні зубsa2ru_news_block_1_36ні протези види протезів, що пацієнт може витягувати з порожнини рота (без допомоги стоматолога). Обхопити протези [галерея розміру = ids “медіум” = “102.96] застібка протези — тип знімний протез. Основою Бюгельні протези є cel’nolitoj металевий каркас. При відсутності великого числа зубів, коли немає можливості зробити мостів і імплантати для різних причин не прийнятно, застібка протезування є оптимальний вибір. Жування навантаження при наявності часткового протеза в порожнині рота поширюються серед частково залишилися зубів, ясен у районі відсутніх зубів. Протезування на імплантати розміщення протеза зразків на штучний корінь (трансплантат), так що ви не сточують здорових зубів під підтримки за відсутності одного зуба і зробити незнімного протезування при відсутності великого числа зубів за допомогою декількох імплантати. Наступні фотографії Показати клінічних готовому корпусі протезування зубів імплантати. 30_23 Фото 1. Імплантати встановлених та інстальовано Формувачі ясен. 30_24 Фото 2. Зовнішній вигляд імплантати з abatmentami. 30_25   Фото 3. Вигляд готового металокерамічні конструкції в ротовій порожнині на основі 6-ти імплантатів.