Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Лазерне відбілювання

Лазерне Відбілювання зубів “BIOLASE” :

У сучасному світі стоматології не можна ігнорувати питання про чисто естетичних потреб пацієнтів, так лазерне зубів Відбілювання процедура є предметом пильної уваги за його співробітників, які досягли цього призначення. Потемніння зубів є дуже поширеною проблемою, яка в кінцевому підсумку обганяє майже всі. В перелік найпоширеніших викликає потемніння зубів емаль складається з всі прояви нездорового способу життя, всі ми грішимо час від часу)) такі як: * звички палити, пити червоне вино, зловживання кольорові солодощі ( особливо шоколад), * використання кава, чай, а також продуктів, що містять Харчові барвники в поєднанні з відсутністю належного догляду за зубами, карієс, генетична схильність, * вікових змін тягне за собою вигорання кольору зубів тканин, що негативно впливає на настрій і почуття власної гідності. lazernoe_otbelivanie_zubov       Звичайно, було б гарною ідеєю, щоб ретельно кілька разів на день, чистити зуби якість зубна паста і молюск до стоматолога регулярно як профілактики потемніння зубну емаль, але якщо запущений, без допомоги фахівця, ви не можете зробити. І будь ласка забути про варварські способи домашнього відбілювання, що залишилася в мережах з соди, перекису водню солі та фармацевтичної, не відкриєш прямий шлях до протезування. Що стосується прогресивні методи боротьби з такими проблемами вони діляться на “клінічний” і “додому”. В будинку відбілюванняotbelivayushie-kapy-пацієнт видалити кидає його зуби, моделі з щелепами і виробляти індивідуальний лоток з відбілювання гель водосховище, яка дасть вам лікаря. Ви повинні носити їх за один-два тижні протягом декількох годин в зручний для вас час, будь то ніч або день. Але результат не так помітна, як на клінічних відбілювання і ймовірність гель на слизові оболонки порожнини рота і навіть його випадкового проковтування зі слиною. Також з’являється, giperjestezija зубів, тобто збільшення чутливості після процедури, яка не після Лазерне відбілювання зубів. Коли клінічних всю процедуру відбілювання відбувається безпосередньо в стоматологічному кріслі, під наглядом лікаря і вплив лазерного діода, що активізує відбілюючий гель. 1 020 Такого роду процедури значно економить ваш час, бажаний результат досягається за 30 хвилин їзди. Клінічні відбілювання є більш керованими і безпечніший метод. Немає не болю, під час або після процедури!  Перед зубів Відбілювання процедура необхідна для проведення професійної гігієни порожнини рота, повністю видалення зубного каменю й наліт, які можуть заважати добрий результат.

 

https://www.instagram.com/p/Bb7CW3ABI1_/?taken-by=freedents_dentistry

Яким відбілюючі процедури:

  1. Все це починається із захистом слизові губ, щік і ясен пацієнта від наслідків відбілюючий гель з м’яким retraktora, м’який наліт від поверхонь зубів Спеціальна вставка і кисті, потім захистити пацієнта ясен ізоляційні svetootverzhdaemoj смоли, також ізольовані, щік і мови.otbelzoom2

2. Потім приступити безпосередньо до процедури відбілювання. На поверхні зубів відбілюючий гель застосовується колір, який активується за допомогою лазерний діод 2 рази в 2 хвилини. Тоді гель повністю видалені з поверхні зубів і ретельно змийте водою.

1 016   3. Порядок закінчується 5 хвилин аплікація на емалі гель, що містять фтор, яка зміцнюватиме емалі. 1 020 Процедура займає всього 30-40 хвилин, включаючи ізоляцію та фторування. Після того, як у порядку, ваші зуби posvetlejut в середньому восьми плафонами в масштабі Віта і протягом перших двох днів відбілювання ефект skyrocket. Але майте на увазі, що протягом цих двох днів після відбілювання і день відбілювання зубів є дуже чутливі до фарбування! Тому варто строго дотримуватися «білий дієта», тобто не використовуйте ці дні їжу і напої, які містять з яскравими пігментів, здатні швидко фарби поверхню зубів (кава, чай, ягоди, Кока-кола, сік, червоне вино, шоколад, буряк тощо), рекомендується, що ви не палять! До і після процедури Лазерне відбілювання результат відбілювання: повністю залежить від конкретного пацієнта і реакція зуби відбілюючий гель кожного пацієнта результат буде зовсім іншою. Ви повинні розуміти, що не вибіленої пломби, коронки та відновлення. Якщо ви відчуваєте, що ваші зуби мають стати не білими, як ви б хотіли, відтак повторіть відбілювання може бути не раніше ніж 10-12 місяців уникнути ослаблення зубну емаль.

Протипоказання до процедури відбілювання:

-Вагітних та породіль, тому, що їх зуби ослаблена неповнолітніх, таким чином, щоб бути в процесі формування емаль присутність великої дефектів зубів (постраждалих зруйнованим, каріозних), численні тріщини в емалі, збільшилася Чутливість зубів зуби ерозії присутність коронки на ваших зубів і ясен запалення, наявність стоматологічна камені люди страждають від алергії латексу і перекису сполук. -Пацієнти, які страждають від меланоми шкіри і збільшення фоточутливість.