Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Плазмотерапія

Плазмотерапія i-PRF  техніка  природного та  абсолютно безпечного  омолодження та відновлення, що активізує обмінні процеси завдяки росту нових капілярів , стимулює вироблення колагену, еластину та сприяє  регенерації та відновленню .

   Сьогодні процедура плазмотерапії  активно використовується в усіх галузях медицини.

Але важливо чітко розрізняти “Плазмотерапію i PRF”  від  “PRP (plazmolifting)” !!!

iprf   probirk

                  Методи   PRP (plazmolifting) та PRF  схожі , але є суттєва відмінність цих методів один від одного :

                суть PRP (plazmolifting) в тому , що в пробірці PRP  , в яку проводиться забір крові , вже знаходиться антикоагулянт (гепарин) у вигляді гелю , а для PRF використовуються спеціальні пробірки без гепарину! 

Що це дає?

коли додається антикоагулянт, то  фактори  росту визволяються із тромбоцитів  тільки біля 3-х хвилин і  миттєво після введення в тканини , тобто клітини тільки лічені хвилини отримують фактори  росту для регенерації  та відновлення  , що робить цей метод  найменш ефективним ніж PRF.   PRF є більш ефективним та сучасним  методом.

А метод PRF  100 % без  антикоагулянтів  , тому що ми повинні підтримувати фактори росту “живими “, врешті-решт, пацієнту вводиться  абсолютно безпечний  біологічний  матеріал , що отримується з його власної  крові , і повністю виключає аллергічні реакції та ускладнення, а головне те, що при використанні PRF , тривалість визволення факторів росту близько  7 днів , тобто вони повільно і протягом тривалого часу насичають тканини і стимулюють процеси відновлення (а не за 3 хвилин як при plazmolifting з додаванням антикоагулянта).  Тобто потрібне стабільне , безперервне і повільне розподілення факторів росту для досягнення доброї васкуляризації, це дає більше шансів для довгострокових  результатів  і приголомшливиого  ефекту  від процедури .

Зморшкуватою apple і приємно apple і — на білому фоні

Що починається після їн`єкцій  плазми ?

Після введення плазми , насиченої  факторами росту , починається стимуляція в глибоких шарах  фібробластів , починається процес синтезу колагену (білків сполучних тканин , які відповідають за еластичність шкіри) і еластину, активізується  процес дихання тканин і метаболізм, процес самовідтворення, починається зростання нових капілярів, запускається механізм омолодження та оновлення шкіри, і ці механізми будуть активуватися протягом тижня, відповідно мають більше шансів на відновлення “втомившихся” клітин.

 Показання до процедури плазмотерапії:

 • випадання волосся, їх сірість і погіршення якості , облисіння,  збільшення сальних залоз шкіри голови
 • вікові зміни шкіри (мімічні і статичні зморшки)
 • зниження тургору шкіри
 • відновити шкіру після пілінгу
 • вугрі, акне, себорея
 • сухість шкіри, її лущення
 • для реабілітації шкіри після надмірної  інсоляції, для боротьби з пігментними  плямами.

Протипоказання до процедури плазмотерапії:

 • захворювання крові, гемофілія
 • ВІЛ інфекції
 • злоякісні новоутворення
 • шкірне захворювання в гострій стадії
 • цукровий діабет стадія декомпенсації (коли кількість цукру в крові неможливо контролювати  ні ліками  ні дієтою, коли є ризик ускладнень)
 • прийом антибіотиків
 • вагітності та лактація
 • менструація                                                                                                                                                                                                                                                         Дивіться  Як проходить  процедура Плазмотерапії ?

Поверхня  шкіри очищується від бруду та пилу, а потім обробляється антисептиком , далі наноситься крем анестезуючий , після цього проводиться забір  крові  пацієнта в пробірки вакуумні , далі в спеціальному аппараті ми отримуємо з крові пацієнта плазму, відокремлену від інших елементів  крові . Далі безпосередньо проводяться ін`єкції плазми в необхідні ділянки.iurgy

 

PRF плазмотерапію необхідно пройти курсом  із 2 – 6 процедур , залежно від проблеми та стану шкіри ,  з інтервалом в 1 місяць між візитами , тому що результати процедури мають накопичувальний ефект . Результат буде зберігатися протягом тривалого часу, але  необхідно проводити підтримуючу  терапія 1 раз на півроку .

Курс плазмотерапії  PRF волосистої частини голови є 2-4 процедури з інтервалом в 4 тижнів між візитами, при облисінні  курс необхідно збільшити до 6-8 процедур.

Важливо! Як підготуватися до процедури?

Для того, щоб отримати кращу якість плазми крові, ви повинні слідувати деякім правилам перед процедурою.

*За 2-3 дні  до проведення процедури уникнати активного сонця,

*за 1 день не вживати алкоголю, антибіотиків, не їсти  жирну, смажену, копчену  їжу та продукти з високим вмістом консервантів,

*за тиждень до процедури не проводити агресивних косметичних втручання.

Рекомендовано проводити процедуру натщесерце , або виключити вживання їжи за 4 години до процедури,лише вживати велику кількіть води.

Слід пам’ятати, що не можна проводити  плазмотерапию під час менструації, А тільки після 5 днів з моменту їх закінчення.

Коли ви можете бачити перші результати?

вже після першої процедури  Ви побачите ефект ліфтингу і омолодження, шкіра стає більш гладкою, оксамитовою на дотик, вирівнюється колір обличчя, підвищується тонус, зменшується млявість,починається омолодження шкіри, шкіра починає світитися зсередини. Для посилення ефекту і більш тривалого результату необхідно  проходження курсу  (від 2-6 процедур). Винятком є прищі на вашому обличчі, тут результат майже наступного дня, дозрілі елементи можуть проривати і погіршуватись, але потім починається регенерація, відновлення з підсилюванням.

При лікуванні випадіння волосся, облисіння  результати є видимими не так швидко, але після кількох днів ви помітите зменшення випадіння волосся і видимий результат з’являється після 3-х місяців (збільшення об`єму та кількості волосся, покращення його стану).

Як доглядати за шкірою після процедури:

Відразу після процедури можуть з’явитися незначний набряк і почервоніння шкіри, як результат невеликого уколу , травми. Також можливі синці.

 Але потрібно :

 • перші 12-24 годин утриматися від нанесення макіяжу
 • протягом 2-3 днів виключити відвідування сауни, лазні, басейни, спортивні
 • не проводити агресивних косметичних процедур
 • обробляти шкіру термальною водою .