Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Імплантологія

Імплантація зубів .

Дентальна імплантація  цє  встановлення  штучного кореня (зубного імплантату) в кістку на місце втраченого зуба з наступною установкою коронки на ньому, яка поверне здоров’я ,функцію та  естетику вашої посмішки.

В нашому стоматологічному центрі використовуються імплантати виготовлення Швейцарії, Німеччини, Ізраілю.

 Імплантат-Виготовлений з титану або роксоліду , який забезпечує високу міцність і має високу сумісність з тілом людини. Через кілька місяців після початку імплантації , починається другий етап хірургічної імплантації – це встановлення формувача ясен та абатменту (абатмент- це “перехідник” між імплантатом і коронкою).

І останній крок імплантації -протезування, тобто виготовлення коронки на імплантат.

Що це-Абатмент INTER

При операції імплантації зубів в стоматологічному  центрі “FREEDENTS” використовується найсучасніші технології , діодний лазер і мембрани aPRF з крові пацієнта , що  сприяє швидкому загоєнню після операції.

Однак, імплантація має деякі протипоказання, як інші операції:

1. діабет типу 1;

2. вроджені імунодефіцитні стани;

3. вагітність;

4. психічні захворювання;

5.хвороби крові;

6. злоякісні новоутворення;

7.  інфаркт міокарда в гострому періоді;

8. алкоголізм та наркоманія.

9.куріння

Прямим показом для процедури імплантації зубів є втрата навіть одного  зуба, оскільки такі втрати тягнуть за собою суттєві зміни всієї зубощелепної системи. Зміщення і порушення  контактів один з одним зубів , формуються щілини, які осприяють  застряганню їжі, що провокують карієс і пародонтит. Відсутність кількох зубів негативно впливають також на зовнішній вигляд : щоки починають провисати і опускаються куточки губ униз. Зубні імплантати  є відмінним рішенням для багатьох проблем в контексті конкретної ситуації :

-Установка імплантатів не вимагає обробки здорових сусідніх зубів(як при виготовленні мостоподібного протезу)

-У разі відсутності великої кількості зубів, зубні імплантати замінюють необхідність виготовлення знімних протезів.

-Зубні імплантати можуть служити в якості опори для кріплення при установці знімного протезу, що є набагато більш зручним у використанні.

-Зубні імплантати запобігають атрофії кістки через рівномірно розподілення навантажень.

При належному догляді і регулярних профілактичних обстеження порожнини рота , зубні імплантати будуть служити вам на все життя без заподіяння навіть найменшого дискомфорту .