Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Кісткова пластика

Кісткова пластика в стоматології.

Що це таке і навіщо  потрібна  кісткова пластика?

Кісткова тканина складається з мінералізованої волокнистої матриці, яка включає в себе клітини кісток і води. Кісткова тканина-важливе джерело кальцію,вона є складовою частиною системи, яка регулює сталість кальцію в крові. Кістково-пластичні операції в стоматології-це комплекс маніпуляцій, спрямованих на збільшення втраченого Об`єму кісткової тканини щелепи. Втрата кістки, тобто атрофія, є прямим показом до зазначенних операцій. В принципі, кісткова пластика в стоматологічній практиці виконується досить часто, але трохи менше, ніж імплантація зубів.

Навіщо потрібна кісткова пластика?

Альвеолярний відросток зберігає свої анатомічні форми і розміри до тих пір, поки він містить коріння зубів. Після видалення зубів (через запальні процеси), починається атрофія і він стає менше і в ширину, і в висоту. Для того, щоб відновити відсутній об’єм кістки перед імплантацією зубів проводять кісткову пластику, тому що при нестача кісткової тканини- надійна фіксація і  виживання імплантату виключається! Насправді,  недолік кістокової тканини є  у багатьох пацієнтів, але кісткова пластика в основному використовується перед проведенням  імплантації зубів, тому що основне завдання альвеолярної кістки щелепи полягає в тому, щоб утримувати коріння зубів в щелепі, чим в майбутньому і служать Імплантати.

Що може спричиняти атрофію кісток?

Тривала відсутність зубів або запальні процеси  в тих частинах щелепи, де планується імплантація, сприяють зниженню обсягів кісткової тканини, кістка “йде як по ширині так і по висоті”, тому установка Імплантатів  стає неможливою, тому що для хорошої фіксації і стабільності  імплантату потрібна достатня кількість кісткової тканини, тобто Імплантат (штучний корінь) повинен бути повністю оточений кісткою.

Через скількі часу проводять імпплантацію?

Це залежить від багатьох чинників, від типу і кількості замінної і відновленої кісткової тканини. Але якщо було невелике збільшення ширини кістки щелепи, імплантація може здійснюватися одночасно з кістковою пластикою.

Які види кістково-пластичних операцій?

*Аутотрансплантація  коли  пересаджують власну кістку або кісткові блоки пацієнта у випадку, якщо потрібно збільшити щелепу в ширину.

* Використання бар’єрних мембран при фіксації трансплантованих кісткових блоків, які пізніше служать як “Зовнішня частина” кістки.

* Синус-ліфтинг — операція по підняттю дна гайморової порожнини і створення відсутнього об’єму, відповідно, збільшення кісткової тканини в висоту.

* Альтернативний метод регенерації тканин-метод збільшення кістки з використанням синтетичних біоматеріалів, які поповнюють втрачений об’єм і не вимагають забору власної тканини пацієнта.

У нашому стоматологічному центрі відбувається Кость-пластична хірургія, що виконує наш головний лікар, хірург-імплантолог  Маловік Микола Анатолійович, який вивчав  методикі кістково-пластичних операцій як в Україні, так і в Європі, постійно вдосконалюється і Спеціалізується в цьому напрямку.

Якщо Вам показана така операція  і/або  Ви перебуваєте в пошуках хорошого фахівця в цьому напрямку,  приходьте на консультацію в стоматологічний центр “FREEDENTS_dentistry” !  Ви залишитесь  задоволені !