Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Плазмотерапія пародонту i-PRF

DUOCentrifuge__ 76408.1430339389.1280.1280В Стоматологічному  центрі  “FREEDENTS” застосовується  визнаний в усьому світі метод Плазмотерапії   ,  тобто ми використовуємо плазму крові пацієнта, насичену факторами  росту .

Готуємо плазму “iPRF” або “аPRF” з  власної крові ПАЦІЄНТА  . Готова autoplazma вводиться у тканину для зняття запальних процесів, для підвищення кісткової регенерації, тим самим збільшуючи локально імунітет. Відразу після введення плазми, починається стимуляція росту плазмових клітин, покращується ттканеве дихання і кровооббіг, стимулюється обмінні процеси , поступово проростають нові капіляри, утворюється колаген,  відбувається зменшення запальний процес.

метод A-PRF є введення тромбоцитів autoplasma в тканини у вигляді мембран.

метод I-PRF-це ін`єкційний  метод плазмотерапії.

iprfПоказання:

– Гінгівіт

– пародонтит

-запобігання пародонтальних захворюваннь,

-кровоточивість десни ,

– прискорити відновлення тканин у хворих на цукровий діабет.

 Протипоказання:

-Злоякісні новоутворення

-Захворювання крові

-психічні захворювання.

Що відбувається після процедури:

-зникає кровотеча зменшує рухливість зубів біль є зниження запалення в пародонтальних тканин листя поганий запах з рота обмінні процеси в тканинах, покращує місцевого імунітету порожнини рота є підкріплюється метаболічні процеси нормалізована гемодинаміки прискорює зцілення отворів після видалення зуба, покращує prizhivljaemost’ імплантатами і т. д.

Як проходить процедура:

Напередодні перед процедурою, не приймати антибіотики, алкоголь, жирну та  смажену  їжу, запобігати стресу- все це необхідно для покращення якості крові.

1. Забір крові з вени пацієнта в спеціальні пробірки, які відразу ж поміщають в центрифугу, де проходить розподіл плазми крові від формових елементів крові.A-PRF_iprf_step1_4x3_white   2. Ін’єкції готової плазмі в необхідні ділянки  та тканини.

Процедура є практично безболісною, але проводиться під місцевим знеболенням для комфорту пацієнта. Копія Панорама.jpg gfjh Видимі результати можна побачити лише після 7-10 днів після процедури, оскільки процес проростання нових судин не швидкий.

Плазмотерапія при лікуванні пародонтиту проводиться від 3 до 6 процедур, кілкість строго індивідуально, залежить від тяжкості процесу.  Розрив між сесіями 7-10 днів.

Цей вид лікування пародонтиту є часткою в комплексному лікуванні в поєднанні з проф. гігієною  порожнини рота, вектор-терапією, лазерне лікування, ретельний індивідуальний догляд за порожниною рота пацієнта (необов’язково використовувати для чищення зубів Інтердентальні щітки, зубні нитки, Іригатор тощо.).