Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Гігієна

Жінка посміхаючись перебуваючи у зубного лікаря (freedents_dentistry)Ми всі знаємо, як важливо правильно чистити зуби 2 рази на день, бажано після кожного прийому їжі для того щоб знищювать зубній наліт, який містить бактирії! Але, на жаль, це не достатньо, тому що наші порожнини рота є ідеальним місцем для життедіяльності мікроорганізмів , а продукти  їх життєдіяльності , коли ії віелика кількість, неминуче призводять до хронічного запалення ясен, розвитку карієсу та його ускладнень.

Всього розрізняють 2 види зубного нальоту: м`який зубний наліт (зубна бляшка)  і мінералізований наліт (зубний камень). Вони є дуже небезбечні для ваших зубів та тканин порожнини рота, тому що містять мікроорганізми, що виділяють токсини (продукти їх життєдіяльності), які негативно впливають на навколишні тканини зуба, тим самим, призводять до таких серйозних захворювань порожнини рота, як Гінгівіт   і   Пародонтит.                                        gipertroficheskij-gingivit3Гінгівіт – це  запалення ясен ,  що супроводжується їх кровоточивістю , але при цьому немає не патологічних (пародонтальних) кишень.

Пародонтит (ускладнення гінгівіту)- це запалення ясен , яке ускладнюється ще й порушенням цілісності зубоясеневого  з’єднання і руйнуванням (знищенням) кісткової тканини, також утворюються пародонтальні кишені , в результаті, до кровоточивості ясен додається рухливість зубів різної ступені,супроводжується  неприємним запахом  з рота.  Існування такої кишені покращує якість життя мікробів і дає їм вигідну середу для їх життя і розмноження. Кров’ю вони переносяться по всьому організму, які викликають захворювання серцево-судинної системи та інших органів. Що стосується зубів -така проблема може призвести до руйнування кореня зуба ,а надалі й до втрати зуба.

  Таким чином, для лікування та профілактики хвороб, спочатку потрібно видалити причину, тобто мікробний фактор (м’який наліт та зубний камень). Сучасна стоматологія пропонує Вам  професійну гігієну порожнини рота –превентивний захід,який є необхідним для запобігання несприятливих наслідків. Професійне чищення зубів також передує відбілюванню зубів, вінірам, реставраціям, протезуванню та імплантації. Таку чистку зубів необхідно робити 2 рази на рік .  

 Професійна гігієна порожнини рота (чистка)  складається з 3-х етапів :

1.Етап ультразвукового очищення. Спеціальним інструментом  Обережно видаляються  над- і  під’ясеневого зубного каменю, не завдаючи шкоди емалі. 2-Чистка Air-Flow . Це чищення зубів  сумішшю , що містить ароматизований порошок бікарбонату натрію чи гліцину, яка ретельно видаляє зубний наліт, м’який наліт, пігментований наліт від тютюну, чаю, кави, червоного вина, т.п). Зуби стають трохи світліше завдяки очищення зубних відкладень, знову здобуваючи природної білизни.    

                                                                                         

3 етап- шліфування й полірування поверхні зубів .

gig2Рекомендації по догляду за зубами :

чистити зуби 2 рази на день (вранці і ввечері) ,  щоранку чистити язик спеціальним скребком ,  після кожного прийому їжі полоскати рот і використовувати додаткові  предмети гігієни (Інтердентальні щітки, зубна нитка, ополісківачі), використовувати ірригатор (це пристрій для очищення від залишків їжі та нальоту поверхні зубів і міжзубних проміжків, який одночасно виконує ще й гідромасаж ясен), вживати більше твердої їжі .

Обов`язково кожні 6-7 місяців відвідувати стоматолога для профілактичного огляду та проведення профессійної гігієни порожнини рота , тому що  профілактика, своєчасне виявлення та лікування захворювання збереже Ваше здоров`я.