Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Ортодонтія

                                              Ортодонтія. Вирівнювання зуби і правильний прикус.  

Ортодонтія є правильний прикус і прямі зубів пацієнта, говорячи: наукової мови, ця гілка стоматології, яка спрямована на виправлення malocclusions.

  Раніше вважалося, що такі виправлення повинна бути тільки зубів дітей та підлітків, але з розвитком технологій стало можливим досягнення високих результатів лікування дорослих. Важко переоцінити важливість належного оклюзії, і не стільки на естетичну сторону цього питання, хоча красива посмішка є одним з основних факторів сексуальної привабливості та зовнішніх харизмою. Також йдеться про здоров'я та безпека наших зубів, тому що неправильного контакту верхньою та нижньої щелепи зуби призводить до передчасної стирання стоматологічна тканин. Від карієсу відображається швидше за все і можуть також розробити пародонтиту. Запах з рота, мігрені, деякі травної системи хвороби безпосередньо відносяться до проблеми неправильного прикусу і однією з умов для їх усунення є ортодонтичного лікування.

Сьогодні є багато методів прикусу, але кожен з них має свої плюси і мінуси. Який метод підходить саме вам зможуть визначити тільки лікар-ортодонт.

Коротко розповісти вам про деякі з цих методів:

Система Інвізілайн (Invisalign) є "прозора" ан альтернативою брекет-системи. Інноваційна технологія для корекції прикусу і вирівнювання зубному ряду прозорі окремих Каппа (jelajnerami), який виготовляється індивідуально для кожного пацієнта в Сполучених Штатах, за допомогою 3D технології.

Методологія розробив і запатентував американської стоматологічної Концерн «AlignTechnology» у 1999 році і з тих пір, а потім постійно удосконалюється. Лікування Invisalign виявився ефективним у широкий спектр неправильний прикус і порушень зубощелепної системи, таких як:

-Відкритий прикус

-Глибока укус,

-Перехресний прикус,

-великі прогалини між зубами, скупченість зубів.

       Яким процедури:

Після проведення діагностики процедур та зняття зліпків з ваших зубів, вони надсилаються до спеціалізованих лабораторії в Сполучених Штатах, де згідно ZD технологій буде виробляти для вас набір прозорі окремих суміщення (Магнітофона), спеціально для лікування на патології.  Носити їх не буде менш ніж за 20 годин на день і змінюється кожні 2-4 тижні, але воно того варто, тому що вони практично невидимі, вони зручно носити і є безпечними. І тривалість лікування також вражає-від 4 місяців, але це залежить від звичайно джерело держави, але результат дуже швидко.

У багатьох випадках техніка Invisalign пацієнт може бути рекомендовано як альтернативу традиційним лікування брекет системи для досягнення ті ж результати, зберігаючи Максимальна естетики в процесі лікування.  Ми гарантуємо, що ви будете задоволені результата(1).ми! Види брекетів:

(мовні дужки, керамічні, метал, соло Insignia) як прогресивний компоненти методи розв'язання задачі нерівні зуби і неправильний прикус.

Брекети окремі знаки відмінності, є зроблено на окремих slepkam зубів за допомогою ZD технологій у Сполучених Штатах, хоча строго бере до уваги всі окремі параметри пацієнта і досконале вони індивідуально виробляються позиціонування рішень. На відміну від звичайних брекети e і що враховує середня фіксації проводиться standarntnym.           Невидимий (мовні) дужки: являє сskolko-stoyat-breketyобою систему, що "замочування" яка монтується на внутрішній стороні протеза, залишаючи недоторканими навколишні ніколи не здогадався, що ви маєте рацію зовнішності. От тільки вам доведеться освоїти деякі навички по догляду за дизайн, що теж не конкретної проблеми. Лікування умови в діапазоні від 6 місяців і до двох років в середньому.   Металеві брекети: є тверд51552_originalе надійну систему з кріпленням на зовнішній частині зубної дуги, відсутність яких є естетичним, хоча деякі дуже навіть йде, особливо дітей та підлітків, так що вони можуть прикрасити різними rezinochkami та каміння.   Є також керамічні і сапфір дужки: з метСапфір brekety1алу, сапфір різних матеріал виготовлення nazubnyh "замки", менш видно і практично без кольору вирізнятися емаль, але за ціну вони трохи дорожче.       [галерея стовпці = "4" посилання = "файл" ідентифікатори = "420 421 422, 423, 424, 425, 426, 427"]