Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Ботулінотерапія

Видалення зморшок шляхом ін’єкції ботулінічного токсину типу A.

Лікування гіпергідрозу (підвищена пітливість) пахви ін’єкції ботулінічного токсину типу A.

Обличчя людини є його візитна картка, яка дає зрозуміти багато чого про людину: про його характер, спосіб життя, звички і віку. Ми всі хочемо  зберегти молодість і красу,  позбутися від зморшок на обличчі. В цьому Вам допоможуть ін’єкції ботулінічного токсину типу A, які досить популярні в естетичної медицини  і дуже ефективни.

FREEDENTS_dentirty * жіночої краси, даючи ін'єкції ботокса.При дотриманні доз, схем та техніки ін’єкцій, рекомендованих в астетичній медицині, препарат не надає системного токсичного дії і тому повністю безпечний. Немає повідомлень про алергічні реакції. Препарат використовується також в дитячій неврології в дозуванні, в десятки разів перевищує дозування, що використовується в астетичній медицині.

Що відбувається після ін’єкцій?

Ботулінічного токсину типу після введення в уприскування, блокує ацетилхолін (нейромедіатор, що полегшує нервово м’язового скорочення), і зниження активності м’язів рецепторів, м’язових волокон розслабитися, м’язової gipertonus, т. (e) м’язи зупиняється, знижується і знаходиться в розслабленому стані протягом тривалого часу і шкіру в владнав його і відповідно razlazhivajutsja зморшки, з нервові волокна не пошкоджені і збережений крові кровообіг і м’язової сили, так що атрофія м’язів не відбувається навіть після повторного ін’єкцій.

Відомо також, що бimg_6410отулінічного токсину ін’єкції в області під пахвами зменшує потовиділення, так широко використовується при лікуванні гіпергідрозу.  Ці переваги також додати той факт, що чутливість шкіри він не страждає, і нейротоксин через 6-9 місяців повністю виведення з організму.

Скільки часу займає і коли помітний ефект від процедури?

lskghnТому, що препарат є оборотним, ефект від процедури підтримуватися протягом від 3 до 6 місяців. Розслаблення м’язів ви можете відчувати себе вже на 3-4 дня, але кінцевий результат буде доступна тільки через 14 днів після процедури. Через 3-6 місяців нервово-підключення відновлено, м’язових волокон починають скорочуватися і зморшки видно, але на деякий час, поки м’язи були пом’якшені в штучних людина може відучити від шкідливих звичок, в результаті чого зморшки на обличчі (звичку в’язати їх брови брови, prishhurivat’ очей, біофільму лоб коли емоцій т. д.) і потім зморшки можуть не повернутися. Для більш постійних результатів рекомендується виконувати ін’єкції 2 разів на рік.

Протипоказання до Botulinoterapii:

 • вагітності та лактації
 • Онкологія
 • Гемофілія
 • myasthenic синдроми, Ламберт-Eaton синдром
 • прийом антибіотиків, антикоагулянтів
 • погіршення поширених захворювань
 • температура тіла підвищена
 • запальні і/або інфекційні процеси у сфері передбачуваного ін’єкцій
 • зловживання алкоголем
 • хронічні обструктивні захворювання легенів
 • перші дні менструації.

Ускладнень після процедури:

 • тому, що людина має дуже розвин13343151_511122342420864_2188855538630689460_nена серцево-судинної системи та вприскування цю травму, то після того, як процедура може викликати удари і sinjachkov;
 • можливі незначні набряк;
 • відсутність ефект (у випадку індивідуальний імунітет м’язів, щоб ботулінічний токсин в 1-2% випадків).

Таким чином, ми дуже ретельно рекомендую вибір фахівця і зрозуміти, що таке ін’єкції може виконуватися лише у лікаря, який знає Анатомія обличчя, кровопостачання та іннервації цієї області, особливо при роботі з ботулотоксином.   Як є процедурою:

 1. По-перше, лікар порадить, збирає історії хвороби, оцінити показання і протипоказання.
 2. Пацієнт підписати обгрунтованого угоди процедури.
 3. Fotoprotokolirovanie пацієнта на відпочинок і mimicheskogo напруги.
 4. Ідентифікація і маркування точок ін’єкцій, обчислити кількість ліки для пацієнта.
 5. Поверхнева обробка шкіри перед ін’єкції з м’яким антисептиком.
 6. Введення препарату в необхідних сферах.
 7. Антисептичні обробки.
 8. Рекомендації по догляду за після процедури.
 9. Дотримуйтесь через 2 тижні, щоб оцінити результат з обов’язковим fotoprotokolirovaniem.

У якому віці почати ін’єкції:

Тяжкість результат залежить не тільки на людину, а також від віку пацієнта:

 • вгору до 25 років, переважно для використання ботулінічного токсину має не доказів, але індивідуальних особливостей дітей при гіпертонії, структура м’язів, і також для запобігання появи особи зморшки ін’єкції утримання можлива;
 • 30-40 років-зморшки видно вже і з Botulinoterapii ви можете очікувати максимального ефекту;
 • 50-60 років-тон м’язових волокон, вже слабкий результат від використання ботулінічного токсину є менш вираженими, ніж в більш молодому віці;
 • Після того, як 60 років MIME мускулатуру в значній мірі втратити їх тон, її роль у формуванні зморшки невисока, відповідно, і сфера ботулінічного токсину є досить обмеженим.