Украина, г. Киев, ул. И. Гонты 7

(044) 440-73-43, (044) 456-56-88, мобильный (097) 456-56-88 freedents@ukr.net

Контурна пластика губ

Контурна пластика губ (збільшення губ) –це введення  високоочищеної гіалуронової кислоти  не тваринного походження у вигляді гелю , що дає можливість змінити форму губ , відновити їх об`єм  , дозволяє боротися зі зморшками навколо губ. Гель повністю біосумісний, тобно розсмоктується протягом 6-18 місяців (в залежності від типу препарату) . Раніше вводили силікон в губи (синтетичний наповнювач) , який  не розсмоктувався зовсім і який видалявся лише хірургічно, тому сьогодні цей метод корекції губ не застосовується. Гіалуронова кислота є природною речовиною, що присутня в тканинах тіла, яка утримує  вологу і створює оптимальні умови для функціонування навколишніх тканин. Це найбезпечніший препарат серед усіх існуючих наповнювачів (філерів) для губ , які застосовуються в контурній пластиці , інертний і передбачуваний, повністю біосумісний з тканинами людини. Ми використовуємо тільки  сертифіковані  філери , які є повністю безпечнеми для Вас.

Протипоказання  для контурної пластики губ:

* вагітність та годування груддю (з принципу невтручання)

* індивідуальна непереносимість

*порушення в роботі імунної системи  організму

*аутоімунні захворювання

*псхильність до рубців

розлади системи крові , гемофілія,

* запалення в місцях передбачуваного ін’єкції

* постійно підвищений кров’яний тиск

* загострення хронічних захворювань, лихоманка

* онкологія

* цукровий діабет (декомпенсована форма)

*введений раніше синтетичний філер (силікон) в місця коррекції.

    Як проходить процедура?

Після огляду , консультації, та  оцінки показань та протипоказань, доктор робить фотопротокол губ перед процедурою, підбирає тип філера залежно від ситуації, ретельно очищує поверхні губ і навколишніх м’яких тканин  антисептиком,далі накладається знеболюючий крем на 20-30 хвилин. Далі безпосередньо сама процедура коррекції губ.

Після процедури є можливим : Постін’єкційний набряк, який може триматися пару днів, також можливо виникнення  синців (це зумовлено особливостями кровопостачання тканин нижньої третини обличчя).  

 

 

 

 

ВАЖЛИВО ! 

Якщо ви раніше хворіли на герпес, тоді протягом декількох днів перед процедурою треба почати прийом  протигерпетичних препаратів для запобігання виникнення герпесу та продовжувати прийом ще 2-3 дні після процедури.

Рекомендації після процедури:

Виключити сауну, лазню,  фітнес на  7-10 днів , не масажувати і не терти  місця, де виконувалась процедура, дотримуватися питного режиму.

Остаточний результат після процедури Ви побачите  тільки через 2 тижні після ін’єкції! і тоді можливо зробити коррекцію,якщо потрібно.

Ефект триває від 6 до 18 місяців , залежно від виду наповнювача і особливостей організму пацієнта та типу його життя .